Magisterské studium Izrael - Nabídka, přehled, kontakty na magisterské studium v Izrael!

Magisterské studium Izrael. Více informací a kontakty na magisterské studium v Izrael.

Magistr

Izrael je mladá země, ale historie izraelského lidu stopy už tisíce let. Izrael a izraelský národ byly vždy spojeny s výroky, a existuje tvrzení, že celé dějiny Izraele se soustředí kolem knih a vědomostí. To je jeden z důvodů, proč je vysokoškolské vzdělání z Izraele ocenil po celém světě a absolventi obvykle nemají problém dostat dobrou práci.

K dispozici je sedm univerzit v Izraeli, téměř každé hlavní město v této malé zemi hostí univerzity se silnou tradicí a vynikající teoretickou a praktickou základnu pro výzkum a výuku. Podle různých žebříčků univerzit, šest izraelských univerzit patří mezi TOP 100 škol z Asie, a některé z nich patří mezi 100 nejlepších světových univerzit v oblasti vědy a techniky. Proto, pokud plánujete na inženýrské kariéře, měli byste zvážit univerzity v Jeruzalémě, Haifě a Rehovot. Ve stejné době, Jeruzalém a Tel-Aviv nabízí vysoce kvalitní vzdělání v oblasti ekonomie a společenských věd. Mnoho univerzitních kurzů je číst v angličtině, což je příležitost pro studenty, ještě větší a přitahuje zahraniční studenty.

Kliknutím na níže uvedené odkazy se dozvědět o různých postgraduálních programů nabízených na některé z předních univerzit v Izraeli!

Čtěte více

MSc in Electrical and Computer Engineering

Ben-Gurion University of the Negev
Campus forma 2 let October 2018 Izrael Beersheba

[+]

Katedra nabízí jak vysokoškolské, tak postgraduální programy v široké škále předmětů, které zahrnují praktické i teoretické aspekty elektrického a počítačového inženýrství. Oddělení ECE má 35 členů fakulty, jejichž obory výuky a výzkumu zahrnují: Komunikace, řízení a robotika, zpracování signálů a obrazů, počítačové inženýrství, elektromagnetické a vlnové šíření, elektrooptika, přístrojové vybavení a nelineární elektronika, VLSI a nanotechnologie, biomedicínské inženýrství a výkonové elektroniky.

... [-]


MA V Literatuře A Biblické Archeologie

Universidad Pontificia De Salamanca
Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Izrael Jeruzalém

Bible je především náboženské knihy. Obsahuje řadu spisů, ve kterém první židovská tradice a křesťanská od té doby uznávaných Boží slovo. [+]

Popis programu

Bible je především náboženské knihy. Obsahuje řadu spisů, ve kterém první židovská tradice a křesťanská od té doby uznávaných Boží slovo. Ale Bible je také důležitým historickým pramenem kulturních kořenů Západu. Tento mistr, učil v Salamance a v Jeruzalémě, nabízí možnost seznámení se s biblickými texty a jejich životní kontext prostřednictvím přímého kontaktu s scénáře, ve kterém se narodili.

CÍLE

Poskytují kritický a pečlivý přístup k Bibli prostřednictvím instrumentálním mistrovstvím jejich jazyků, praxe exegeze jeho textů a znalostí kontextu, ve kterém se narodili. Zvláštní důraz na znalosti kontextu, a to zejména z hlediska archeologii... [-]


Executive Master in Emergency & Disaster Management (EMPH)

Tel Aviv University - International Office
Campus forma Denní studium Kombinované 3 semestry October 2018 Izrael Tel Aviv + 1 více

[+]

Zdravotní prohlášení (vyplní žadatel) a lékařský formulář (vyplní lékař, který je držitelem licence). Obě formuláře nejsou povinné, zatímco soubor žadatele je označen jako "pod recenzí", ale je velmi doporučeno, aby byly zaslány co nejdříve.

Uzávěrka přihlášek: Kolejní vstupné, maximálně 25 studentů na kohortu.

Náklady a financování

Roční výuka: 18 500 dolarů

TAU International je odhodlána zpřístupnit vzdělání všem studentům bez ohledu na jejich finanční zázemí a je k dispozici několik zdrojů financování, včetně pomoci při výuce založené na potřebách, zpožděných platebních plánů a externích stipendií. TAU se také účastní amerických federálních programů studentských půjček. Podívejte se na naše rozsáhlé informace o možnostech financování pro mezinárodní žadatele.... [-]