MASTERSTUDIES

Magisterské studium Reggio Emilia. Více informací a kontakty na magisterské studium v Reggio Emilia.

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Master, který trvá jeden až dva roky školní docházky pro příjem, může pomoci studentům zlepšit jejich odborné dovednosti a získat znalosti ve zvoleném oboru. Toto zlepšení dovedností a znalostí může vést k vysoce kvalifikované pracovní kariéru s příležitostí k povýšení.

 

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Magisterské studium Reggio Emilia. Informace o magisterském studiu Reggio Emilia. Ušetřete čas a kontaktujte školu Reggio Emilia přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Master International Management

CIS - Scuola per La Gestione D'Impresa
Magistr
<
Denní studium
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Master International Management, nyní ve svém 25. vydání, je výcvikový kurz General Management, který poskytuje techniky a metodiky typické pro ekonomii a řízení podniku se zv ...

Čtěte více