MASTERSTUDIES

Magisterské studium Pontedera. Více informací a kontakty na magisterské studium v Pontedera.

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Master je akademický program absolventa-úroveň, která trvá asi dva roky po skončení bakalářského titulu přijímat. Magisterském jsou nabízeny v mnoha různých specialit, a v závislosti na škole, mohou být také nabízeny on-line, nebo osobně. Vydělávat Master může vést ke zvýšení pracovních příležitostí pro absolventy.

 

 

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Magisterské studium Pontedera. Informace o magisterském studiu Pontedera. Ušetřete čas a kontaktujte školu Pontedera přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Módní Design Job Master

Istituto Modartech
Magistr
<
Denní studium
<
9 měsíce
Angličtina
Italština
Kampus

Kurz je vysokou specializací pro mladé designéry, kteří vyživují sen dávat život své vlastní oděvní řadě. Inovativní projekt, který umožňuje vyjádřit vlastní kreativitu, posky ...

Čtěte více

Obuv a taška Design Job Master

Istituto Modartech
Magistr
<
Denní studium
<
9 měsíce
Angličtina
Italština
Kampus

Inovativní projekt, který umožňuje vyjádřit vlastní kreativitu, poskytuje nástroje pro tvorbu, vývoj a profesionální prezentaci kolekce obuvi a tašek, od stylistické kompozice ...

Čtěte více