Magisterské studium Island - Nabídka, přehled, kontakty na magisterské studium v Island!

Magisterské studium Island. Více informací a kontakty na magisterské studium v Island.

Magistr

Studenti z celého světa, zjistili, Island pro studium absolventa. S hlavním na Islandu, budou studenti zkušenosti světových akademických programů. Kromě toho, že vynikající postgraduální programy, Island je zemí úžasných přírodních krás, které přitahuje lidi z celého světa. Přírodní scenérie patří arktické pouště, horké prameny, hory, sopky, vodopády a ledovce, a tyto poskytují mnoho dobrodružných aktivit.

S hlavním na Islandu, studenti mají několik možností, pro postgraduální vzdělávání v různých oborech. Některé z více populární oblasti studia pro magisterské na Islandu patří strojírenství, správě moří, zeměpis, vědy o Zemi, energie, informatika, ekonomika, finance a školství. Mistr několik programů na Islandu nabízí studentům možnost na plný nebo částečný úvazek studia pro získání jejich stupeň.

Přečtěte si více o možnostech Master na Islandu níže.Udělejte další krok a můžete zjistit, vzdělávání, které jste hledali!

Čtěte více

Magistr v pobřežních komunitách a regionálním rozvoji

University Centre of the Westfjords
Campus forma Denní studium 18 - 24 měsíců September 2019 Island Ísafjörður

Pobřežní společenství a regionální rozvoj je mezinárodní, multidisciplinární magisterský program zaměřený na rozvoj venkovských a odlehlých oblastí v minulosti a v budoucnu. [+]

Program je speciálně postaven na principu a praxi sociologie, makroekonomie a geografie / plánování. Na konci programu studenti rozumí změnám a výzvám rozvoje pobřežních komunit a osvojili si metody a dovednosti, aby předpověděli jejich vývoj a zvládli je. Jazykem výuky a obecné komunikace je angličtina. Výuka probíhá v Ísafjörður.

Program sestává ze 120 ECTS na magisterské úrovni; to zahrnuje 75 ECTS ve formě kurzů a 45 ECTS ve formě diplomové práce. Všechny kurzy jsou vyučovány v modulech. Program začíná v podzimním semestru a první ročník se skládá ze základních kurzů a volitelných předmětů z učebního plánu.

... [-]

Magistr v pobřežních a mořských řízení

University Centre of the Westfjords
Campus forma Denní studium Kombinované 18 - 24 měsíců September 2019 Island Ísafjörður + 1 více

Mistr v pobřežních a mořských Management je program pro správu cross-disciplinární zdroj, který se zaměřuje na pobřežní a mořské problematiky a hlavně kreslit ... [+]

Coastal a Marine management je mezinárodní, interdisciplinární magisterský titul v oblasti řízení zdrojů. Program klade důraz na myšlenky a metody z ekologie, sociologie, ekonomie a ekonomických studií. Studenti, kteří absolvují program mají znalost různorodých a cenné zdroje na pobřeží a moře, pochopit jejich současný stav, a shromáždím nástroje a odborné znalosti pro řízení udržitelného využívání mořských zdrojů.

Jazykový kurz, včetně všech učení, je angličtina. Univerzitní centrum Westfjords tento program nabízí ve spolupráci s University of Akureyri. Výuka probíhá v Ísafjörður.

Vstupní požadavky Hlavní podmínkou pro přijetí je, že žadatelé absolvovali bakalářský titul; zda BA, BSc nebo postel. Důraz je kladen na žadatel odůvodňuje své důvody a vysvětluje, jak doufají, propojit program na jejich předchozí vzdělání a zkušenosti. Formulář žádosti je k dispozici v elektronické i formátu PDF na internetových stránkách University Centre.... [-]


NAIP: Evropský mistr v hudbě

Iceland University of the Arts
Campus forma Denní studium 2 let August 2019 Island Reykjavík

Hudební magister pro nové publikum a inovativní praxi poskytuje budoucím profesionálním hudebníkům znalosti a dovednosti, aby se umělecky flexibilní odborníci mohli přizpůsobit širokému spektru společenských kontextů. [+]

Hudební magister pro nové publikum a inovativní praxi poskytuje budoucím profesionálním hudebníkům znalosti a dovednosti, aby se umělecky flexibilní odborníci mohli přizpůsobit širokému spektru společenských kontextů.

Program je zaměřen na studenty s vysokou úrovní výkonnostních dovedností, které se zajímají o oslovení nového publika tím, že se učí rozvíjet a vést kreativní projekty v různých uměleckých, komunitních a mezioborových systémech. V důsledku toho rozvinou své vedoucí schopnosti a spolupráci v různých uměleckých a sociálních kontextech.

Master je společný program, který nabízí několik vyšších institucí hudebního vzdělávání z evropských zemí. Studenti se přihlásí k jedné ze zúčastněných institucí jako hostitelské instituci, která také uděluje titul. Mohou se rozhodnout, že využijí část svých studií v jedné z ostatních institucí nebo jinými způsoby výměny podle programu, v závislosti na jejich potřebách a oboru.... [-]