MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Interakční design v Severní Amerika - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Interakční design v Severní Amerika

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Mistr v programu interakci designu poskytuje studentům praktické a koncepční dovednosti rozvíjet strategie, které představují bezešvé digitální řešení do každodenního života. Jedná se zejména skládají z integrace design a kreativní citlivost na více technických a tržně orientované dovednosti.

Spojené státy americké obyčejně volal Spojené státy, je spolková republika skládající se z padesáti států a federálního distriktu. 48 sousedících států a federální distrikt Washington, DC jsou v prvním Severní Ameriky mezi Kanadou a Mexikem. Stát Aljaška se nachází v severozápadní Severní Americe, západní Kanady a na východ od Ruska přes Bering úžinu a stát Havaj je souostroví v polovině severním Pacifiku. Země má také pět obydlených a devět neosídlených území v Pacifiku a Karibiku.

Kombinované studium magisterské studium Interakční design v Severní Amerika - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Interakční design v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

5 Výsledky v Interakční design, Severní Amerika Filter

MS v uživatelské zkušenosti

Thomas Jefferson University
MSc
<
Denní studium
<
18&nbsp;-&nbsp;24 měsíce
Angličtina
Kampus

Tento program je navržen tak, aby připravil pracovní profesionály a nedávné absolventy vysokých škol k rozšíření své kariéry do rychle se pohybujících oblastí User Experience ...

Čtěte více

Animace A Interakce S Action Script

ICONOS (Research Institute for Communication and Culture)
Magistr
<
Kombinované studium
Kampus

ICONOS (Výzkumný ústav pro komunikaci a kulturu), vyvíjí speciální v animaci a interaktivitu s Action Script, s cílem připravit odborníky v této oblasti práce v prosperující v ...

Čtěte více

MS v interakčním designu a informacích

University of Baltimore
MSc
Zář 2021
Angličtina

Absolvujte tento magisterský titul a ocitněte se ve vysoké poptávce: Naše kontakty v oboru nám říkají, že nemůžeme dostatečně rychle absolvovat absolventy.

Čtěte více

Návrh interakce MFA

College For Creative Studies
Magistr
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Absolventi programu Interaction Design vytvoří bohatě interaktivní produkty, prostředí a služby, které zvyšují význam a rozšiřují možnosti v každodenním životě lidí. Studenti ...

Čtěte více

Mistři - v řemeslných médiích

Alberta University of the Arts
Magistr
Zář 2021
English (Canada)
Kampus

AUArts's MFA in Craft Media je kolaborativní, mezioborový, studiový program, který vám dává svobodu prozkoumat možnosti, posunout limity a reimagine vaši praxi.

Čtěte více