MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Interakční design v Mexiko - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Interakční design v Mexiko

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Jedinci, kteří mají rádi práci s výpočetní technikou navrhovat, vytvářet a vyrábět počítačové programy a aplikace se mohou těšit studovat interakce design. Tato disciplína zdůrazňuje význam vytváření digitálního obsahu se zaměřením na uživatele.

Mexiko je jednou z nejoblíbenějších turistických zemí na planetě. Země má i tropických a mírných pásem dát studentům co nejlepší čas. Pokud chcete studovat na kurzu v Národní autonomní univerzity Mexika, bude to skvělý život s hodně zábavy v zemi stejně.

Kombinované studium magisterské studium Interakční design v Mexiko - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Interakční design v Mexiko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Interakční design, Mexiko Filter

Animace A Interakce S Action Script

ICONOS (Research Institute for Communication and Culture)
Magistr
<
Kombinované studium
Kampus

ICONOS (Výzkumný ústav pro komunikaci a kulturu), vyvíjí speciální v animaci a interaktivitu s Action Script, s cílem připravit odborníky v této oblasti práce v prosperující v ...

Čtěte více