MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Kombinované studium Inovační management Santa Cruz de Tenerife

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Kombinované studium Inovační management v Santa Cruz de Tenerife. Získejte všechny informace o Kombinované studium Inovační management a obraťte se na školu přímo v Santa Cruz de Tenerife!

1 Výsledky v Inovační management, Santa Cruz de Tenerife Filter

Magisterský titul v oboru managementu a technologické inovace ve stavebnictví

Universidad de La Laguna
Magistr
<
Kombinované studium
španělština
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Tento pán si klade za cíl přípravu odborníků v těchto nových metod, které jsou relevantní i dnes a projevuje jako jedno z odvětví inovací v oblasti stavebního řízení v příštíc ...

Čtěte více