Hledat zde pro Dálkové programy Inequality Studies

Najděte nejlepší Dálkové Inequality Studies zde!

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

Nejlepší Dálkové Inequality Studies. Získejte všechny informace o Dálkové Inequality Studies a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Magisterský titul v interdisciplinárním zásahu v genderovém násilí diplom v agentu rovnosti

VIU - Universidad Internacional de Valencia
Online forma 1 rok October 2019 Španělsko Valencia

Násilí na ženách je jedním z nejvážnějších problémů společnosti. Tato situace je situována v kontextu násilí intimního partnera, chápaného jako to, co je vykonáváno v kontextu důvěrného vztahu jednoho člena páru k druhému. [+]

Existují možnosti štipendií a AIDS

Násilí na ženách je jedním z nejvážnějších problémů společnosti. Tato situace je situována v kontextu násilí intimního partnera, chápaného jako to, co je vykonáváno v kontextu důvěrného vztahu jednoho člena páru k druhému.

Definice programu

Magisterský titul je rozdělen do tří hlavních teoretických modulů rozdělených do 8 předmětů a dvou závěrečných modulů věnovaných praxi a realizaci magisterského závěrečného projektu. Program, který se mimo jiné zabývá prevencí, vědomím, intervencí a interdisciplinárním přístupem.

Co dělá tento mistr jedinečný?Diplom v Equality Agent.Interdisciplinární přístup k genderovému násilí zaměřený na tři hlavní profesní oblasti: právo a kriminologie, zdravotnictví a vzdělávání.Vědecké a aktualizované školení zaměřené na odbornou specializaci pro efektivní intervence.Praxe v reálném pracovním prostředí.Příprava na vysoce požadovanou profesi.TFM online obranaOdjezd z povolání... [-]