close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Inženýrství v Německo - Siegen - Zde naleznete magisterské studium Inženýrství v Německo - Siegen

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci. Obecně řečeno, obor strojírenství spočívá v převzetí empirické důkazy, matematiku a znalosti globálních systémů a jejich využití vy… Čtěte více

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Obecně řečeno, obor strojírenství spočívá v převzetí empirické důkazy, matematiku a znalosti globálních systémů a jejich využití vytvářet a udržovat vše od struktur na jednotlivých komponentů až po celé procesy. Však také existuje mnoho specializace.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Nalezeno v okrese Siegen-Wittgenstein, je město Siegen, který je domovem pro více než 100.000 obyvatel. S několika škol v rámci svých hranic, to je hlavní vzdělávací centrum hostí University ústředí Siegen.

Magisterské studium Inženýrství v Německo - Siegen - Veškeré informace o magisterském studiu Inženýrství v Německo - Siegen Ušetřete čas a kontaktujte školu v Německo - Siegen zde!

Méně
Další informace o studiu v Německu
Související studijní obory
$menu_up $menu_down
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Universitat Siegen
Siegen, Německo

Na začátku magisterského programu je blok čtyř velkých modulů, s nimiž se prohlubují matematické a technické základy. Cílem těchto modulů je přivést studenty s různou vstupní ... +

Na začátku magisterského programu je blok čtyř velkých modulů, s nimiž se prohlubují matematické a technické základy. Cílem těchto modulů je přivést studenty s různou vstupní kvalifikací na jednotnou úroveň znalostí. Studenti si ve svém magisterském programu stanovili vlastní priority: V závislosti na jejich sklonu a zájmu si z rozsáhlých katalogů vybírají obsah aplikovaného inženýrství. Experimentální a programovací technické laboratoře v malých skupinách slouží k prohloubení a doplnění získaných znalostí. Studenti rozvíjejí své dovednosti komplexními moduly: Modul P4 "Ergonomie" vytváří vztah mezi inženýrskými a ergonomickými znalostmi (rozhraní "člověk-stroj"). Volitelný modul W8 umožňuje hloubkové studium cizího jazyka (angličtiny, francouzštiny nebo španělštiny) a zlepšuje tak mezinárodní perspektivu. Kromě toho jsou získány obchodní znalosti. Povinná šestitýdenní průmyslová stáž vytváří příležitosti k uplatnění získaných teoretických znalostí na praktické problémy a na seznámení s některými praktickými otázkami pro vědecké zpracování. Studenti závěrečnou diplomovou prací konečně prokázali, že mohou samostatně pracovat na vědecké otázce nebo typickém pracovním úkolu pomocí vědeckých metod a vhodně prezentovat výsledky. -
Magistr
Němec
Říj 2021
Kampus