$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Inženýrství v Egypt - Káhira - Zde naleznete magisterské studium Inženýrství v Egypt - Káhira

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Va… Čtěte více

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Oblast techniky je ten, který používá matematiku, přírodní vědy a kreativity v cestách, které vedou k vynálezům, které zlepšují každodenní rutiny lidí ze všech oblastí života a ve všech profesních oblastech.

Egypt má nejstarší vzdělávací systém v severní Africe a na Středním východě. Vláda vždy financování vysokého školství dělat to jeden z nejlevnějších studenta žije v severní Africe a na Středním východě. Káhirské univerzitě je přední univerzity.

Káhira je město, které je kořeny sahající až 969 našeho letopočtu. Nachází se v blízkosti delty Nilu v Egyptě. Je hlavním městem Egypta a zároveň největším městem v zemi a je domovem více než 9 milionů lidí. Město má přes 10 univerzit.

Magisterské studium Inženýrství v Egypt - Káhira - Veškeré informace o magisterském studiu Inženýrství v Egypt - Káhira Ušetřete čas a kontaktujte školu v Egypt - Káhira zde!

Méně
Další informace o studiu v Egyptě
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
جامعة حلوان
Káhira, Egypt

Helwan University s potěšením oznamuje zahájení prvního diplomu v Egyptě a na Středním východě se specializací na cementové inženýrství. Po dokončení programu bude student způ ... +

Helwan University s potěšením oznamuje zahájení prvního diplomu v Egyptě a na Středním východě se specializací na cementové inženýrství. Po dokončení programu bude student způsobilý k získání diplomu z cementářského inženýrství na Helwan University ve spolupráci s FLSmidth, účastníci budou registrováni na Helwan University a získají zkušenosti z oblasti cementu od FLSmidth. Tento program je akreditován Nejvyšší radou Egyptské univerzity. -
Magistr
Arabština
Zář 2021
Kampus