MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium IT v Malajsie - Kajang - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium IT v Malajsie - Kajang

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Student studuje informační technologie mohou mít celou řadu technologických tocích a zkoumá témata, jako jsou umělé inteligence, programování, hardwaru a softwaru. Mohou se dozvědět, jak určovat technologické potřeby organizací a implementovat správné řešení.

Malajsie je federativní konstituční monarchie v jihovýchodní Asii. Skládá se ze třinácti států a tří federálních území a má celkovou masy 329.847 km2 oddělených Jihočínského moře do dvou podobně velkých regionů, poloostrovní Malajsii a malajské Borneo.

Toto krásné město Malajsie, je známý pro jeho zahraničních univerzitách a zvýšení cestovního ruchu a obchodu. Kajang je známý pro své vzdělávací instituce, jako Universiti Tenaga Nasional (UNITEN) a University of Nottingham. Tyto univerzity nabízejí širokou škálu kurzů.

Kombinované studium magisterské studium IT v Malajsie - Kajang - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu IT v Malajsie - Kajang Ušetřete čas a kontaktujte školu v Malajsie - Kajang zde!

1 Výsledky v IT, Kajang Filter

Mistr v oblasti informačních technologií (o výzkumu)

عن جامعة البنية التحتية في كوالا لابور
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
18&nbsp;-&nbsp;48 měsíce
Angličtina
Kampus

Master in Information Technology (podle výzkumu) je zaměřen na přípravu absolventů IT zázemí a non IT zázemí s pokročilým technických znalostí a dovedností při hledání praktic ...

Čtěte více