Filter
Magisterské studium
Filipíny Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium IT Filipíny - Zde naleznete magisterské studium

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Oblast informačních technologií se zaměřuje na tvorbu, ukládání, odesílání, zpracování a opětovné vyhledání elektronických dat. Studie mohou vyučovat studenty s různými typy aplikací, stejně jako některé dovednosti, jako je programování.

Mnozí milují dobré lidi na Filipínách a jejich životní styl. Studium zde také vám může pomoci naučit mísí s kulturou lidí, jak provádět vaše přednášky z místní vysoké škole University, State University a College a University of Filipín. Filipíny je třetí největší anglicky mluvící země na světě, která bude dělat věci lépe pro zahraniční studenty.

Magisterské studium IT Filipíny. Veškeré informace o magisterském studiu IT v Filipíny. Kontaktujte školu zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v IT, Filipíny

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
University of Asia and the Pacific

Program Master in Information Technology (MIT) se zaměřuje na výrobu kompletního IT odborníka - rovnocenné jako softwarový inženýr, správce systémů, obchodní analytik a v ... [+]

Program Master in Information Technology (MIT) se zaměřuje na výrobu kompletního IT odborníka - rovnocenné jako softwarový inženýr, správce systémů, obchodní analytik a výzkumný pracovník. Magisterský titul uděluje absolventovi špičku v IT průmyslu, když trénuje studenty postgraduálního studia, nejen aby byli administrátory, ale aby byli manažeři, vedoucími inženýry, strategickými plánovači, vedoucími informačními pracovníky, podnikateli a pedagogy. Dělá to tím, že poskytuje školení v oblasti IT, které se zaměřuje na rozvoj intelektuálních aktivit a nikoliv pouze na získávání dovedností.

Program zdůrazňuje získávání konceptů a technologií, které připravují a umožňují absolventovi studijní obor pro průmyslovou praxi integrace systémů, správu systémů, plánování systémů, implementaci systémů a další činnosti, které udržují integritu a správnou funkčnost systému a jeho komponent. Zahrnuje také projekty týkající se průmyslu, včetně podnikání, vzdělávání, vlády. ... [-]

Filipíny Pasig
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině