MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium IT v Estonsko - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium IT v Estonsko

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Informační technologie studie jsou vytvořeny pro studenty s technologickými dovednostmi a znalostmi. Mohou zkoumat, jak elektronická data jsou vytvářena, zpracována a skladována stejně jako témata, jako je bezpečnost, hardware, softwarové aplikace a umělé inteligence.

Estonsko je demokratická parlamentní republika rozdělena do patnácti krajů, s jeho hlavním a největším městem prozatím Tallinnu. Estonsko má 12 veřejnosti a 8 soukromé vysoké školy. Nejstarší univerzita v zemi je University of Tartu, založená v roce 1632.

Kombinované studium magisterské studium IT v Estonsko - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu IT v Estonsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

3 Výsledky v IT, Estonsko Filter

MSc v technologiích a službách elektronické správy

Tallinn University of Technology
MSc
30 Srp 2021
<
Denní studium
<
2 roky
15 Bře 2021
Angličtina
Kampus

Magisterský program v oblasti e-Governance Technologies and Services poskytuje studentům široké znalosti o tvorbě moderního státu - o přechodu na e-government, jeho řízení a r ...

Čtěte více

Mistři v kybernetické bezpečnostní inženýrství

Estonian Information Technology College
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Vzdělání: vysokoškolské vzdělání profesní

Čtěte více

MSc v kybernetické bezpečnosti

Tallinn University of Technology
MSc
30 Srp 2021
<
Denní studium
<
2 roky
15 Bře 2021
Angličtina
Kampus

Program poskytuje studentům základní dovednosti v širokých aspektech bezpečnosti informačních systémů a specializovaných dovedností ve vybrané specializaci.

Čtěte více