Dálkové magisterské studium IT v Austrálie - Dálkové magisterské studium IT v Austrálie hledejte zde!

Dálkové magisterské studium IT v Austrálie - Zde naleznete Dálkové magisterské studium IT v Austrálie

IT

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Student studuje informační technologie mohou mít celou řadu technologických tocích a zkoumá témata, jako jsou umělé inteligence, programování, hardwaru a softwaru. Mohou se dozvědět, jak určovat technologické potřeby organizací a implementovat správné řešení.

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

Austrálie je ostrovní stát a kontinent na jižní polokouli, v SW Pacifiku, členský stát společenství.

Dálkové magisterské studium IT v Austrálie - Veškeré informace o Dálkové magisterském studiu IT v Austrálie. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Magistr Informačních Technologií (se Specializací) (12 Předmětů)

Charles Sturt University
Online forma Denní studium Kombinované 18 - 36 měsíců January 2019 Austrálie Port Macquarie + 1 více

Chcete si vzít svou technickou kariéru na další úroveň? CSU Master of Information Technology je vysoce hodnocen pro své praktické zaměření. Tento kurz vám umožní specializovat se v oblasti, jako je vytváření sítí, zabezpečení, programování, analýza podnikání nebo řízení IT. [+]

Chcete si vzít svou technickou kariéru na další úroveň? CSU Master of Information Technology je vysoce hodnocen pro své praktické zaměření. Tento kurz vám umožní specializovat se v oblasti, jako je vytváření sítí, zabezpečení, programování, analýza podnikání nebo řízení IT. Můžete kombinovat předměty z různých oblastí tak, abyste navrhli kurz, který vyhovuje vašim potřebám.

Proč studovat tento kurz?

CSU Master of Information Technology (se specializací) (12 bodů) je k dispozici pro studenty s profesionální IT zkušeností nebo s bakalářským titulem v jakékoli disciplíně. Můžete studovat tento kurz online nebo v našem areálu v Port Macquarie nebo ve studijních střediscích CSU v Sydney, Melbourne nebo Brisbane. Při výběru studia online se mohou všechny předměty uskutečnit online, aniž by bylo nutné navštěvovat přednášky na škole nebo rezidenční školy, a předměty jsou podporovány řadou vzdělávacích technologií, které mohou zahrnovat video přednášky, laboratorní simulace nebo diskusní místnosti.... [-]


Master Of Information Technology

Southern Cross University
Online forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let October 2018 Austrálie Bilinga + 1 více

Master of Information Technology je určen jak pro IT, tak i pro ne-IT odborníky, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru v rychle se vyvíjejícím průmyslu. Aplikace IT nástrojů a technologií pro transformaci podniků a vytváření nových digitálních podniků je důrazem. [+]

Master of Information Technology

Kód předmětu: 1209150

Přehled kurzu

Master of Information Technology je určen jak pro IT, tak i pro ne-IT odborníky, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru v rychle se vyvíjejícím průmyslu. Aplikace IT nástrojů a technologií pro transformaci podniků a vytváření nových digitálních podniků je důrazem.

Kurz je založen na silném průmyslově propojeném programu, inkubaci podnikání v digitální podnikové laboratoři univerzity a výzkumu relevantním pro průmysl. Studenti rozvinou své technické, vedoucí a manažerské dovednosti s pokročilými kurzy a reálnými projekty.

Společně se základními jednotkami v oblasti vědy o datech, počítačové bezpečnosti, vývoji softwaru a uživatelských zkušenostech mají studenti možnost přizpůsobit své studium pokročilým specializovaným jednotkám.... [-]