MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium IT v Švýcarsko - Ženeva - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium IT v Švýcarsko - Ženeva

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Student studuje informační technologie mohou mít celou řadu technologických tocích a zkoumá témata, jako jsou umělé inteligence, programování, hardwaru a softwaru. Mohou se dozvědět, jak určovat technologické potřeby organizací a implementovat správné řešení.

Švýcarsko, oficiálně Švýcarská konfederace, je federální parlamentní republika se skládá z 26 kantonů, se Bernu jako sídlo federálních úřadů. Švýcarsko 's nezávislost a neutralita již dlouho poctěn hlavních evropských mocností. Švýcarsko je klidné, prosperující a stabilní moderní tržní hospodářství s nízkou nezaměstnaností.

Ženeva je známý pro diplomacii. To je pravděpodobně důvod, proč je jejich vysoká škola se specializuje na humanistické vědy, s přídavkem medicíny. Soukromé vysoké školy, ústavy a soukromé školy se také specializují na práva, politologie, mezinárodní dění, historie atd.

Kombinované studium magisterské studium IT v Švýcarsko - Ženeva - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu IT v Švýcarsko - Ženeva Ušetřete čas a kontaktujte školu v Švýcarsko - Ženeva zde!

2 Výsledky v IT, Ženeva Filter

Mistr informačních technologií

GITI - Geneva Information Technology Institute
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Francouzština
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Postgraduálních magisterský titul věnovaný: IT profesionály, kteří jsou ochotni se učit a mistr techniky pro dohled a správu informačních technologií v podnikatelském prostřed ...

Čtěte více

On-line Master of Science v oblasti informačních technologií

Boutique Universities Consortium
Magistr
Zář 2021
<
Kombinované studium
Angličtina
Online forma

The University of Potomac je zařazen # 2 v USA pro "malé škol že výrobní náklady nejméně však Reap nejvíce Earnings" Podle Street, finančního časopisu. Potomac nabízí kompletn ...

Čtěte více