$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Hudba v Jižní Korea - Daejeon - Zde naleznete magisterské studium Hudba v Jižní Korea - Daejeon

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol. Zda ctižádostivého hudebníka nebo Vědecké umění, hudební programy nabízejí multi-disciplinovaný přístup ke studiu hud… Čtěte více

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Zda ctižádostivého hudebníka nebo Vědecké umění, hudební programy nabízejí multi-disciplinovaný přístup ke studiu hudby a výkonu. Hudební studie vypadat zpřesnit jak technické a teoretické znalosti potřebné ke zvládnutí trávník na nosítkách.

Jižní Korea, oficiálně Korejská republika je suverénní země se nachází v jižní části Korejského poloostrova. Název "Korea " je odvozen z Goryeo dynastie, která vládla ve středověku. Jižní Korea je nyní liberální demokracie a ekonomickým tygrem. Nejprestižnější komplexní univerzity Seoul National University, Korea Advanced Institute of Science and Technology, University Yonsei a Korea University.

Daejeon Město má populaci více než 1 milion obyvatel a nachází se v centru města v Jižní Koreji. Je správním střediskem Národního vlády komplexu. Daejeon je Silicon Valley Jižní Koreje s mnoha univerzit se zaměřením na výzkum v oblasti vědy a techniky.

Magisterské studium Hudba v Jižní Korea - Daejeon - Veškeré informace o magisterském studiu Hudba v Jižní Korea - Daejeon Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jižní Korea - Daejeon zde!

Méně
Další informace o studiu v Jižní Koreji
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Korea Baptist Theological University
Daejeon, Jižní Korea

Toto oddělení se věnuje tradičnímu učení složenému z teologie, teorie církevní hudby a praxe hudební pastorační služby. Rovněž sleduje odborné znalosti související s moderním ... +

Toto oddělení se věnuje tradičnímu učení složenému z teologie, teorie církevní hudby a praxe hudební pastorační služby. Rovněž sleduje odborné znalosti související s moderním uctíváním prostřednictvím plánování uctívání, vedení uctívání, souboru uctívání, praktické hudební teorie a uspořádání, nahrávání a produkce. Studenti se účastní různých praktických školení a mají příležitost plánovat a vést bohoslužby ve školní bohoslužbě. Katedra poskytuje optimalizované vzdělávání pro zdokonalování dovedností odborníků na církevní hudbu založené na duchovnosti. Oddělení uděluje Master of Divinity (M.Div. S CM) za výcvik hudebních pastorů. Je to jediný stupeň svého druhu v Koreji. A absolventi mohou vykonávat různé kariéry, jako je hudební pastor, vedoucí uctívání, ministr specializující se na církevní hudbu, dirigent, umělec CCM, misionář, hlasatel, redaktor obsahu, plánovač veřejného vystoupení, prezident institutu atd. Mohou se také zapojit do intenzivních aktivit v domácím prostředí a zámořské církevní kruhy a vzdělávací kruhy, misijní pole, výkonnostní etapy atd. -
Magistr
Korejština
Kampus