$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Hudba v Jižní Korea - Anyang - Zde naleznete magisterské studium Hudba v Jižní Korea - Anyang

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu. Pro studenty, kteří chtějí podporovat jejich akademické a technické pronásledování v hudbě, tam jsou hudební studie, které zdůrazňují oba teoretické a performativní aspekty této o… Čtěte více

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Pro studenty, kteří chtějí podporovat jejich akademické a technické pronásledování v hudbě, tam jsou hudební studie, které zdůrazňují oba teoretické a performativní aspekty této oblasti. Hudba je interdisciplinární obor se zaměřením na oblasti od historie a teorie se složením výkonu.

Jižní Korea, oficiálně Korejská republika je suverénní země se nachází v jižní části Korejského poloostrova. Název "Korea " je odvozen z Goryeo dynastie, která vládla ve středověku. Jižní Korea je nyní liberální demokracie a ekonomickým tygrem. Nejprestižnější komplexní univerzity Seoul National University, Korea Advanced Institute of Science and Technology, University Yonsei a Korea University.

Anyang Město má populaci více než 600.000 lidí a je satelitní město Soul. Anyang se nachází v provincii Gyeonggi v Jižní Koreji. Má tři univerzity a 2 junior vysoké školy.

Magisterské studium Hudba v Jižní Korea - Anyang - Veškeré informace o magisterském studiu Hudba v Jižní Korea - Anyang Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jižní Korea - Anyang zde!

Méně
Další informace o studiu v Jižní Koreji
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Sungkyul University
Anyang, Jižní Korea

Hlavní obor kompozice umožňuje studentům zkoumat kreativní hudební teorii a techniky prostřednictvím praktických cvičení a psát jedinečná a nová díla založená na základních hu ... +

Hlavní obor kompozice umožňuje studentům zkoumat kreativní hudební teorii a techniky prostřednictvím praktických cvičení a psát jedinečná a nová díla založená na základních hudebních předmětech, které se skládají z hudební analýzy, kontrapunktu, orchestrace a současné hudby. Přestože je prostřednictvím přístupu k počítačové hudbě aktivní její přístup k informační hudbě pro 21. století. Z různých úhlů přistupuje k tvůrčím činnostem, které jsou zásadní ve všech hudebních aktech, k produkci nových skladatelů, kteří budou mít budoucnost korejských hudebních kruhů. Zaměření na církevní hudbu jim také pomáhá zvýšit schopnost vyjadřovat Boží inspirující poselství pravdy. -
Magistr
Korejština
Kampus