MASTERSTUDIES

Kombinované magisterské studium Historie v Spojené království - Londýn - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Historie v Spojené království - Londýn

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Studie v minulosti je známý jako historii. To může zahrnovat studium určitém časovém období nebo studii o tom, jak určité místo rostla a měnila v průběhu času.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Londýn je hlavním městem Spojeného království, nejlidnatější oblast a kde královská rodina žije. To má největší koncentraci vysokého školství v Evropě s 412.000 studentů na 43 univerzitách.

Kombinované magisterské studium Historie v Spojené království - Londýn - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Historie v Spojené království - Londýn Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Londýn zde!

1 Výsledky v Historie, Londýn Filter

Mistr v historii

Study Across the Pond
Spojené království, Aberdeen + 29 Více
Manažerské kurzy
Srpen 2020
<
Denní studium
Angličtina
Campus forma

Historie je široký předmět s co nabídnout. S takovým expanzivní výhradou základny pokrýt, historie je jedním z nejvíce inkluzivní témat. Naše partnerské univerzity poskytují h ...

Čtěte více