Magisterské studium Historie Itálie - Magisterské studium hledejte zde!

Magisterské studium Historie Itálie - Zde naleznete magisterské studium

Historie

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Studie v minulosti je známý jako historii. To může zahrnovat studium určitém časovém období nebo studii o tom, jak určité místo rostla a měnila v průběhu času.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Magisterské studium Historie Itálie. Veškeré informace o magisterském studiu Historie v Itálie. Kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Magisterský Titul V Současném Zachování Umění - Na Magisterské úrovni

IED – Istituto Europeo di Design Como
Campus forma Denní studium 1 rok March 2018 Itálie Jak

Od tohoto okamžiku se ‚Academy of Fine Arts Aldo Galli - Como IED navrhuje ambiciózní cestu k vyššímu vzdělání: Master in současného zachování umění. Program je zaměřen na téma konzervace a restaurování soudobých uměleckých děl. [+]

Tématem současného zachování umění je nyní v centru probíhajících diskusí a polemik. Rozmanitost a originalita použitých materiálů se rychle podléhající zkáze některých děl, využívání nových médií a nehmotnost nějakého výkonu znamená, že se jedná o pole v neustálém a rychlému rozvoji, které postrádají konkrétní profesionály, kteří dokáží postarat se o obrovské a neocenitelné umělecké dědictví.

Z tohoto výchozího bodu, l ‚Academy of Fine Arts Aldo Galli - IED Como Navrhuje ambiciózní cestu k vyššímu vzdělání: Master in současného zachování umění. Program je zaměřen na téma konzervace a restaurování soudobých uměleckých děl.... [-]


Masters Program Ve Vědě A Technice Pro Ochranu Kulturního Dědictví

Sapienza University of Rome
Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Itálie Řím

[+]

Magisterský program vědy a techniky pro zachování kulturního dědictví trénuje odborníky na archeometrii a konzervační vědu. Program poskytuje studentům odborné dovednosti v multi-analytické charakterizaci široké škály materiálů souvisejících s archeologií a kulturním dědictvím, vědecké metody a pokročilé technologie ve studiu ochrany.

6 ECTS v humanitních oborech a ekonomických oborech (např. Muzeologie, historie restaurování a techniky umělecké tvorby a legislativa kulturního dědictví)

Minimální požadavek na angličtinu je úroveň B2 (IELTS).

[-]