MASTERSTUDIES

Kombinované magisterské studium Historie v Irsko - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Historie v Irsko

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Historie může zahrnovat studium jeden lidé, kultura, nebo konkrétní zemi, ale také často zahrnuje obecné přehledy obecných trendů. Studenty historie může být požádán, aby provedl výzkum v určitém tématu.

Irsko v poslední době zavedla zákon, který nařizuje všichni studenti účastní vysokoškolské vzdělání žádat o vládní úvěry, aby mohli dosáhnout jejich vyšší akademické sny. První oficiální jazyk je irský, také známý jako irský gaelský, ale angličtina (druhý úřední jazyk) je více široce použitý. Národní kapitál je Dublin. Irsko je známé pro oslavu svatého Patrika (17 březen) po celém světě.

Kombinované magisterské studium Historie v Irsko - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Historie v Irsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

3 Výsledky v Historie, Irsko Filter

Mistr v historii a archeologii Vysočiny a ostrovů

University of the Highlands and Islands
Spojené království, Perth + 13 Více
Manažerské kurzy
Září 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Campus forma

Tento program spojuje disciplíny historie a archeologie prostřednictvím studia konkrétního regionu, Vysočiny a ostrovů Skotska.

Čtěte více

MPhil ve středověkých studiích

Trinity College Dublin
Irsko, Dublin
Manažerské kurzy
Září 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Campus forma

Nový M. Phil ve středověkých studiích nabízí studentům široký přehled středověku díky vynikající sbírce středověkých rukopisů Trinity a zároveň umožňuje studentům specializova ...

Čtěte více

MPhil v mezinárodních dějinách

Trinity College Dublin
Irsko, Dublin
Manažerské kurzy
Září 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Campus forma

Kurz M. Phil v mezinárodní historii nabízí studentům šanci pokračovat v historickém výzkumu mimo hranice národního státu. Studenti budou vyškoleni v mezinárodních, srovnávacíc ...

Čtěte více