MASTERSTUDIES

Kombinované magisterské studium Humanitní vědy v Spojené království - Winchester - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Humanitní vědy v Spojené království - Winchester

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Humanitní a společenské vědy propaguje a porozumění širokou škálu dovedností tím, že poskytuje studentům s obrovskou škálu kurzů. The skillsets studenti učí může být cenným přes obrovské množství průmyslových odvětví na rostoucím globálním trhu práce.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Winchester je bývalé hlavní město Anglie. To 's slavný Winchester Cathedral a mnoha smyšlených uměleckých děl jsou zde umístěny. Mají jednu místní univerzitu, jednu kampusu jinou univerzitu a několik vysokých škol.

Kombinované magisterské studium Humanitní vědy v Spojené království - Winchester - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Humanitní vědy v Spojené království - Winchester Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Winchester zde!

1 Výsledky v Humanitní vědy, Winchester Filter

Ortodoxní studie

University of Winchester
Manažerské kurzy
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Campus forma

MTH Ortodoxní Studium na Winchester dává studentům z různých prostředí, kteří mají zájem na ortodoxní křesťanství, příležitost rozvíjet a rozšiřovat svou nabídku teologických ...

Čtěte více