MASTERSTUDIES

Kombinované magisterské studium Humanitní vědy v Střední Amerika a Karibik - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Humanitní vědy v Střední Amerika a Karibik

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Humanitní a společenské vědy je pestrý obor, který může připravit studenty pro širokou škálu kariéry v obrovské škále odvětví. Ti, kteří chtějí pracovat v sociálních službách, školství nebo jakékoliv kariéry zahrnující umění mohou mít prospěch z zaměřením na tuto oblast.

Karibské moře je moře Atlantského oceánu, se nachází v tropech západní polokouli. To je ohraničené Mexika a Střední Ameriky na západ a jihozápadní, na sever od Velkých Antil, na východě Malých Antil a na jihu Jižní Ameriky.

Kombinované magisterské studium Humanitní vědy v Střední Amerika a Karibik - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Humanitní vědy v Střední Amerika a Karibik. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Střední Amerika a Karibik zde!

1 Výsledky v Humanitní vědy, Střední Amerika a Karibik Filter

Mistr překladu

University of Puerto Rico - Río Piedras
Portoriko, San Juan
Manažerské kurzy
Srpen 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
31 Jan 2019
španělština
Campus forma

Absolventský program v oblasti překladu začal nabízet své kurzy jako experimentální program v roce 1970. Akademický senát kampusu schválil zprávu o vytvoření v roce 1972. V ro ...

Čtěte více