MASTERSTUDIES

Kombinované magisterské studium Humanitní vědy v Kypr - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Humanitní vědy v Kypr

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Pokud student hledá, aby se stal sociální pracovník, vychovatel nebo jakékoliv kariéru zahrnující vysokou uměleckou zručnost, humanitní a společenské vědy může být správná oblast studia. Toto pole představuje širokou škálu tříd, které účastníci učí různé dovednosti, které jsou cenné v mnoha průmyslových odvětvích.

Kypr se nachází v severovýchodním cípu Středozemního moře. Je to třetí největší ostrov ve Středozemním moři. Kypr je známo, že místo narození Afrodity (Venuše), řecká bohyně lásky.

Kombinované magisterské studium Humanitní vědy v Kypr - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Humanitní vědy v Kypr. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Humanitní vědy, Kypr Filter

Postgraduální vzdělání vědy: výuku jazyka a literatury

University of Nicosia
Manažerské kurzy
<
Denní studium
<
Kombinované
<
3 semestry
řecký
Campus forma

Účelem tohoto programu je dvojí. Na jedné straně, pomoci studentovi získat hluboké znalosti v oblasti specializace přes její území (a) monitorování vzdělávacích kurzů v pokroč ...

Čtěte více