MASTERSTUDIES

Kombinované magisterské studium Humanitní vědy v Kolumbie - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Humanitní vědy v Kolumbie

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Humanitní a společenské vědy je oblast studia, které připravuje studenty na obrovské množství průmyslových odvětvích, když přijde čas vybrat si kariéru. Sociální pracovníci, umělci a výukové kariéry jsou populární možností pro ty, kteří dokončení těchto kurzů.

Kolumbie je opravdu rozmanitá a jedinečná země, která se nachází v severozápadním rohu Jižní Ameriky. S přátelskými lidmi, exotických krajin a kosmopolitních měst, Kolumbie je určitě místo, učit španělsky.

Kombinované magisterské studium Humanitní vědy v Kolumbie - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Humanitní vědy v Kolumbie. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

3 Výsledky v Humanitní vědy, Kolumbie Filter

Master of etiky a současné morální problémy

Uniminuto
Kolumbie, Bogota
Manažerské kurzy
<
Denní studium
<
2 roky
španělština
Campus forma

Mistr v etice a současných morálních problémech, studuje tradice, doktríny a texty různých etických škol staré, moderní a současné filosofie; stejně jako empirické zkoumání ši ...

Čtěte více

Mistr Mezinárodních Studií

Pontificia Universidad Javeriana
Kolumbie, Bogota + 1 Více
Manažerské kurzy
Leden 2020
<
Kombinované
<
3 semestry
05 Nov 2019
španělština
Campus forma

Mistr v mezinárodních studiích, který nabízí Pontificia Universidad Javeriana snaží stimulovat reflexi, analýzu a výzkum současné mezinárodní politiky. Navrhuje se také znát r ...

Čtěte více

Mistr ministerstva (m.min.)

Anderson University South Carolina
Spojené státy americké, Anderson + 3 Více
Manažerské kurzy
Září 2020
<
Online & Campus forma
<
Denní studium
<
Kombinované
Online & Campus forma
Campus forma
Online forma

M.min. vybavuje absolventy s teologií a praktické dovednosti, ministerstvo pro církev nebo pararchurch ministerstva vedení.

Čtěte více