Kombinované magisterské studium Humanitní vědy v Jihoafrická republika - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Humanitní vědy v Jihoafrická republika

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu. Humanitní a společenské vědy propaguje a porozumění širokou škálu dovedností tím, že poskytuje studentům s obrovskou škálu kurzů. The skillsets studenti učí může… Čtěte více

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Humanitní a společenské vědy propaguje a porozumění širokou škálu dovedností tím, že poskytuje studentům s obrovskou škálu kurzů. The skillsets studenti učí může být cenným přes obrovské množství průmyslových odvětví na rostoucím globálním trhu práce.

Země se nachází na jižním cípu Afriky, Jižní Africe, má bohatou kulturu, že jste nikdy nabažit zatímco cestuje nebo studují zde. Jazyky jsou zde Afrikánec a angličtině, stejně jako holandský. Studentský život drtivé jihoafrické University, University of Johannesburg nebo jiné vysoké škole bude mysl vyfukování. Zamilujete interakci s Bantus zde a tropické klima regionu.

Kombinované magisterské studium Humanitní vědy v Jihoafrická republika - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Humanitní vědy v Jihoafrická republika. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
University of Johannesburg
Johannesburg, South Africa

Magisterské studijní programy se skládají z úplné disertační práce nebo kurzové práce a vedlejší disertační práce.

Magisterské studijní programy se skládají z úplné disertační práce nebo kurzové práce a vedlejší disertační práce. -
Manažerské kurzy
Denní studium
Kombinované
2 roky
Angličtina
Leden 2020
Campus forma