MASTERSTUDIES.CZ

Najděte nejlepší Globální marketing v Oceánie tady!

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Master of Science v Global Marketing je titul, který umožní studentům pevné základy marketingových principů a praxe. To je velký důraz na marketing vztahů po celém světě. To umožní studentům efektivní v různých částech společnosti, od malých společností v jednotlivých zemích.

Vzhledem k velkému počtu zemí v Oceánii, pracovní příležitosti a zákony pracovních povolení značně liší, s údaji o příležitostech v některých zemích jsou omezené. Austrálie a Nový Zéland jsou nejvyspělejším zemím v oblasti.

Globální marketing v Oceánie. Získejte všechny informace o Globální marketing a obraťte se na školu přímo v Oceánie!

2 Výsledky v Globální marketing, Oceánie Filter

Master of Global Management & Master of Global Marketing

Victoria University of Wellington, Business School
Kampus Denní studium 12 měsíce Kontaktuj školu Nový Zéland Wellington

Proveďte další krok a získáte kvalifikaci, abyste splnili poptávku po absolventů managementu a marketingu, kteří mají dovednosti k zakotvení obchodních strategií v globálním kontextu.

Master of Global Marketing

Victoria University of Wellington
Kampus Denní studium 12 měsíce Listopad 2019 Nový Zéland Wellington

Získejte oporu v podnikatelském světě díky tomuto intenzivnímu, profesionálně zaměřenému postgraduálnímu programu nabízenému společností Victoria Business School. Vyberte si z Master of Global Management (MGMgmt) nebo Master of Global Marketing (MGMktg).