Filter
Magisterské studium
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najděte nejlepší Globální marketing zde!

Problematika užívání obchodní výhody jakýchkoli mezinárodních podobnosti, rozdíly a možnosti s cílem dosažení globálních cílů je považován za globální marketing. Magisterský studijní program v globální marketing je navržen tak, aby vybavit studenty s nejlepšími dovednostmi v oblasti strategického marketingu a veškerých souvisejících manažerských dovedností. Toto jsou základní požadavky na vývoj, řízení a provádění veškerých mezinárodně cílových trzích. Program je cílem dosažení kvalitní šíření dovedností všem studentům s ohledem tento řádek kariéry. Mladí profesionálové jsou tedy brát do tohoto programu pro pokročilé znalosti a praktické dovednosti na globálním trhu nastavení. Program nastiňuje účinné prostředky odeslání jasné signály pro všechny studenty pokud jde o mezinárodní a místní trh vzory se týká. Globální problém, je v současné době na trhu s obrovským efektem.Komplexní pochopení na všech teorií a praxe globálních spotřebitelských vzorů jsou značně zpracovány prostřednictvím programu. Masters Program je určen pro zvýraznění business-to-business marketing v rámci, který je založen na pokročilé úrovni po celém světě. Kariérní příležitosti využila dokončení mistra v globálním programu Marketing je mnoho a studenti mají možnost utvářet své profese. Každá organizace se snaží pochopit mezinárodní faktory, které hrají velkou roli v marketingu aréně. Kvalifikovaných odborníků v oblasti globální marketing může udělat moudře. Program je k dispozici po celém světě nyní.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

2 Výsledky v Globální marketing

Victoria University of Wellington, Business School

Proveďte další krok a získáte kvalifikaci, abyste splnili poptávku po absolventů managementu a marketingu, kteří mají dovednosti k zakotvení obchodních strategií v globál ... [+]

Proveďte další krok a získáte kvalifikaci, abyste splnili poptávku po absolventů managementu a marketingu, kteří mají dovednosti k zakotvení obchodních strategií v globálním kontextu.

MASTER GLOBÁLNÍHO ŘÍZENÍ MASTER OF GLOBAL MARKETING

Získejte své mistry za 12 měsíců. Dva nové postgraduální programy od Victoria Business School pro absolventy jakéhokoliv stupně.

Pro více informací a zaregistrujte svůj zájem o studium v ​​Trimestru 3 2017, kontaktujte nás.

[-]
Nový Zéland Wellington
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Victoria University of Wellington

Získejte oporu v podnikatelském světě díky tomuto intenzivnímu, profesionálně zaměřenému postgraduálnímu programu nabízenému společností Victoria Business School. Vyberte ... [+]

Globální myšlení v propojeném světě

Získejte oporu v podnikatelském světě díky tomuto intenzivnímu, profesionálně zaměřenému postgraduálnímu programu nabízenému společností Victoria Business School. Vyberte si z Master of Global Management (MGMgmt) nebo Master of Global Marketing (MGMktg).

Vybudujte si vysokoškolské vzdělání a získáte cenné dovednosti v oblasti řízení, marketingu a podnikání. 180-bodové magisterské programy jsou založené na kurzech a zahrnují umístění v oboru, kde získáte zkušenosti z reálného světa nebo výzkumný projekt, kde budete zkoumat teoretický aspekt aktuálního tématu, o němž se diskutuje.

Staňte se jednou z nových generací obchodních vůdců, kteří mohou ukotvit obchodní strategii v globálním kontextu a použít ji jako prostředek růstu.... [-]

Nový Zéland Wellington
Listopad 2019
Angličtina
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině