MASTERSTUDIES.CZ

Najděte nejlepší Dálkové Geologie zde!

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Master of Science v geologie učí studenty různých předmětů, jako jsou geologické vědy, biologie, fyzika, chemie a ekologie. Tato znalost je nezbytná pro pochopení hlavní zaměření stupně, což je chápání zemské složení, evoluce, původu a procesů.

I když moje navštěvovat kurzy distančního vzdělávání on-line, některé univerzity držet zahájení na několika místech. Dalo by se dokonce přestat užívat třídy pro mnoho týdnů v průběhu roku bez vyřazení a bez házení své studentské půjčky na splacení. To je silný argument mnoho lidí se přihlíží při zapsal do distančního vzdělávání tříd.

Nejlepší Dálkové Geologie. Získejte všechny informace o Dálkové Geologie a obraťte se na školu přímo zde!

1 Výsledky v Geologie, Dálkové Filter

Magistr v geologickém inženýrství

VSB - Technical University of Ostrava
Kampus Online forma Denní studium 2 týdny Září 2020 Česká republika Ostrava + 1 více

Studie v této oblasti je převážně zaměřen na vzdělávání inženýrů v aplikované geologie (hydrologie, inženýrské geologie, technické mineralogie a petrografie, geochemie životního prostředí, hospodářství geologie, vrtného průzkumu a užitá geofyzika).