Najděte nejlepší Dálkové Geologie Česká republika zde

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.   Geologie je studium Země a všechny fyzické struktury uzavřené uvnitř. Jedinci, kteří se rozhodnou studovat geologii mohou dozvědět o historii země, přírodní zdroje,… Čtěte více

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

Geologie je studium Země a všechny fyzické struktury uzavřené uvnitř. Jedinci, kteří se rozhodnou studovat geologii mohou dozvědět o historii země, přírodní zdroje, změna klimatu, planetárního pohybu, a formy života, které existují dál a ovlivnit strukturu Zemi.

Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity čerpá učitele a studenty na velké vzdálenosti z celého světa. To výrazně zvyšuje rozmanitost v distanční výuce a vytváří náročné rozhovor mezi těmi, kdo z velmi odlišných komunit, regionů a vzdálených kultur.

Česká republika má dobře zavedenou a výzkum založený na vysokoškolské vzdělání. To učinil učení ini Prahu jedním z uznávaného vzdělávacího programu 's v Evropě, protože kultivuje ducha kreativity a inovací mezi studenty.

Nejlepší Dálkové Geologie v Česká republika. Získejte všechny informace o Dálkové Geologie a kontaktujte školu v Česká republika!

Méně
VSB - Technical University of Ostrava
Ostrava, Česká republika

Studie v této oblasti je převážně zaměřen na vzdělávání inženýrů v aplikované geologie (hydrologie, inženýrské geologie, technické mineralogie a petrografie, geochemie životní ... +

Studie v této oblasti je převážně zaměřen na vzdělávání inženýrů v aplikované geologie (hydrologie, inženýrské geologie, technické mineralogie a petrografie, geochemie životního prostředí, hospodářství geologie, vrtného průzkumu a užitá geofyzika). -
Manažerské kurzy
Denní studium
2 týdny
Angličtina
Zář 2020
Kampus
Online forma