MASTERSTUDIES

Dálkové magisterské studium Geografické vědy v Evropa - Zde naleznete Dálkové magisterské studium Geografické vědy v Evropa

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Geografické vědy je disciplína, která se zabývá studiem planety Země a jejích mnoha funkcemi. Studenti, kteří studují toto pole mohou dozvědět o naší planetě ao tom, jak lidé žijí na ní, kromě technologie používané pro analýzu dat.

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

Evropa, jeden z kontinentů na světě 's sedm, je obvykle známý jako nejzápadnější poloostrov Eurasie. Druhý nejmenší kontinent, s 10180000 (km2), oblast sdružuje 50 zemí.

Dálkové magisterské studium Geografické vědy v Evropa - Veškeré informace o Dálkové magisterském studiu Geografické vědy v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

1 Výsledky v Geografické vědy, Evropa, Dálkové Filter

MSc v geografických informačních systémech

Lund University
MSc
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Online forma

Tento dvouletý magisterský program je internetový distanční program pro analýzu a modelování prostorových jevů pomocí GIS (Geographical Information Science).

Čtěte více