MASTERSTUDIES.CZ

Kombinované magisterské studium Fyzika v Itálie - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Fyzika v Itálie

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Fyzika je vědecký obor, který se zabývá vlastnostmi a charakteristikami energie a hmoty. Studie v této oblasti může pokrývat širokou škálu témat, včetně mechaniky, magnetismus, světlo, zvuk, atomové struktury a elektřiny.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Kombinované magisterské studium Fyzika v Itálie - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Fyzika v Itálie. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Fyzika, Itálie Filter

Magistr ve fyzice

University of Trieste
Kampus Denní studium Kombinované 2 roky Říjen 2020 Itálie Trieste + 1 více

Cílem předmětu je poskytnout postgraduálním studentům solidní vědeckou přípravu a vynikající praktické dovednosti v hraničních oborech fyzikálních věd.