MASTERSTUDIES

Kombinované magisterské studium Fyzika v Hongkong - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Fyzika v Hongkong

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Věda fyziky se zabývá pochopením přírody a matematické modelování, která nám umožňuje prohloubení znalostí o něm. Kariéra ve fyzice, ať už v bakalářském 's, Mistr ' s nebo doktorské úrovni, kariéra ve fyzice vám udělí vstup do mnoha analytických profesí, kde je potřeba vysoká pochopení modelování a analýzu.

Hong Kong, nachází na jižním pobřeží Číny, v zemi je jedním ze dvou zvláštních administrativních oblastí v republice Číny. Hong Kong 's vyšší vzdělání je umístěna v struktuře Anglie, jakož i mezinárodních systémů. Je řízen země 's Education Bureau.

Kombinované magisterské studium Fyzika v Hongkong - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Fyzika v Hongkong. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

2 Výsledky v Fyzika, Hongkong Filter

MPhil ve fyzice

The Hong Kong University of Science and Technology
Hongkong, Hongkong
Manažerské kurzy
01 Sep 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
2 roky
Angličtina
Campus forma

Program MPhil je určen k přípravě studentů na výuku, další postgraduální studium nebo pokročilou práci v oboru. Očekává se, že studenti absolvují kurzy a úspěšně dokončí práci ...

Čtěte více

MPhil ve fyzice - vědecká výpočetní koncentrace

The Hong Kong University of Science and Technology
Hongkong, Hongkong
Manažerské kurzy
02 Jan 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
2 roky
01 Nov 2019
Angličtina
Campus forma

Vědecké výpočty patří mezi nejrychleji rostoucí multidisciplinární výzkumnou oblast a slouží jako most mezi tradičními oblastmi teoretických a experimentálních věd. Výpočtový ...

Čtěte více