MASTERSTUDIES

Magisterské studium Vannes. Více informací a kontakty na magisterské studium v Vannes.

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Vydělávat Master vyžaduje dva roky vzdělání po získání titulu bakalář. Tento pokročilý stupeň může pomoci studentům dosáhnout jejich vzdělávací a profesní cíle, protože rigors magisterskému studiu pomáhat při vzdělávání studentů v dovednosti a znalosti, které potřebují, aby přistát kariéru svých snů.

 

Francie, oficiálně Francouzská republika je unitární semi-prezidentská republika leží převážně v západní Evropě, s několika zámořských regionů a území.

Magisterské studium Vannes. Informace o magisterském studiu Vannes. Ušetřete čas a kontaktujte školu Vannes přímo zde.

nalezené výsledky Filter

středoškolský program,

Brest Business School
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2&nbsp;-&nbsp;3 roky
Francouzština
Kampus

Naše Grande Ecole program uvedený +5 hlavní třídu státem naučit čelit všem těmto výzvám, odhalí svůj talent a najdete práci, která vám vyhovuje.

Čtěte více

Magistr v oblasti mezinárodního obchodu

Brest Business School
MSc
<
Denní studium
<
3 semestry
Angličtina
Kampus

Master of Science v International Business je 15 měsíců, plná anglického jazyka program, určený pro vysokým potenciálem studenty s malou nebo žádnou odbornou praxi. Cílem je p ...

Čtěte více

Výkonný mastere: kontroly a řízení výkonnosti

Brest Business School
Magistr
<
Denní studium
<
9&nbsp;-&nbsp;12 měsíce
Francouzština
Kampus

Master in kontroly a řízení výkonnosti Brest Business School je určen pro studenty a profesionály v tradičních osnov nebo střídavě.

Čtěte více

Výkonný mastere: manager dodavatelského řetězce

Brest Business School
Magistr
<
Denní studium
Francouzština
Kampus

Specializovaný Mistr ředitel dodavatelském řetězci Brest Business School připravuje studenty na pozicích ve funkční a provozní odpovědnosti v dodavatelském řetězci. ...

Čtěte více