MASTERSTUDIES

Magisterské studium Poitiers. Více informací a kontakty na magisterské studium v Poitiers.

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Po získání bakalářského titulu, mnoho studentů rozhodnout o zvýšení své zkušenosti a vzdělání tím, že sleduje Master. Master může trvat asi dva roky, jak vydělat, a existují programy nabízené v mnoha různých oblastech, takže studenti mohou najít důraz, který pracuje pro ně a jejich cílů.

 

Francie, oficiálně Francouzská republika je unitární semi-prezidentská republika leží převážně v západní Evropě, s několika zámořských regionů a území.

Nachází se v departementu Vienne v regionu Poitou-Charentes Francie je město Poitiers. Je to obec uvedeného oddělení a má více než 91.000 obyvatel. To je doma k univerzitě v Poitiers a 2 obchodních a technických škol.

Magisterské studium Poitiers. Informace o magisterském studiu Poitiers. Ušetřete čas a kontaktujte školu Poitiers přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Mezinárodní Master IMACS Advanced Clay Science ( IMACS )

University of Poitiers
Magistr
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

IMACS je integrovaný MSc věnovaný analýze, studiu a porozumění přírodních minerálů se silným ekonomickým zájmem. Je navržen několika institucemi se širokou škálou vůdčích scho ...

Čtěte více