MASTERSTUDIES

Magisterské studium Orsay. Více informací a kontakty na magisterské studium v Orsay.

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Master je akademický program absolventa-úroveň, která trvá asi dva roky po skončení bakalářského titulu přijímat. Magisterském jsou nabízeny v mnoha různých specialit, a v závislosti na škole, mohou být také nabízeny on-line, nebo osobně. Vydělávat Master může vést ke zvýšení pracovních příležitostí pro absolventy.

 

 

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

Magisterské studium Orsay. Informace o magisterském studiu Orsay. Ušetřete čas a kontaktujte školu Orsay přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Erasmus Mundus magistr v chemii, fyzikální chemii a materiálové vědě

Unviersité Paris-Saclay
Magistr
Zář 2020
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Erasmus Mundus mistr v chemii, fyzikální chemii a materiálových vědách, Unviersité Paris-Saclay Mistr SERP + je anglický Unviersité Paris-Saclay dvouletý program financovaný z ...

Čtěte více