MASTERSTUDIES

Magisterské studium Limoges. Více informací a kontakty na magisterské studium v Limoges.

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Vydělávat pokročilého stupně, jako Master nabízí možnost zvýšit své dovednosti set a možná i zlepšit své příležitosti na trhu práce ve stejnou dobu. Magisterských programů mohou být nabízeny on-line, nebo na částečný úvazek, takže studenti mohou sledovat své vzdělání způsobem, který je pro ně výhodná.

 

Francie je v současné době patří mezi 20 zemí s nejlepšími výsledky z hlediska ekonomiky kvůli jejich vynikající výsledky orientované vysokoškolské vzdělávání. Většina kurzů na vysokých školách jsou nabízeny ve francouzském jazyce. Francie má 60 veřejných a 100 soukromých vysokých škol.

Magisterské studium Limoges. Informace o magisterském studiu Limoges. Ušetřete čas a kontaktujte školu Limoges přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Mistr v řízení informačních systémů a infrastruktury

3IL Groupe
MSc
<
2 roky
Angličtina
Francouzština
Kampus

ročník je první zvýšit své technické znalosti a metodiky při navrhování IT projektu. Ale také začít si pozici jako budoucího manažera a zároveň položí základy pro vaši kariér ...

Čtěte více

Stupeň 3iL počítačový inženýr cyklus do 3 let

3IL Groupe
Magistr
<
3 roky
Francouzština
Kampus

3iL Cycle Engineering je akreditována ČOI, francouzských inženýrů Komise pro cenné papíry, což zaručuje kvalitu programu a jeho význam pro obchodní potřeby. 3iL inženýr školen ...

Čtěte více