MASTERSTUDIES

Magisterské studium Le Bourget-du-Lac. Více informací a kontakty na magisterské studium v Le Bourget-du-Lac.

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Master je akademický program absolventa-úroveň, která trvá asi dva roky po skončení bakalářského titulu přijímat. Magisterském jsou nabízeny v mnoha různých specialit, a v závislosti na škole, mohou být také nabízeny on-line, nebo osobně. Vydělávat Master může vést ke zvýšení pracovních příležitostí pro absolventy.

 

 

Francie, oficiálně Francouzská republika je unitární semi-prezidentská republika leží převážně v západní Evropě, s několika zámořských regionů a území.

Být obce v Savojských oddělení v regionu Rhône-Alpes, Le Bourget Du Lac je město sousedé Chambery město, Francie. Je to malé město s více než 4000 obyvatel.

Magisterské studium Le Bourget-du-Lac. Informace o magisterském studiu Le Bourget-du-Lac. Ušetřete čas a kontaktujte školu Le Bourget-du-Lac přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Magistr in Advanced Mechatronics

Université Savoie Mont Blanc
Magistr
<
Denní studium
<
4 semestry
Angličtina
Kampus

Mechatronika je synergický a integrovaný proces několika věd a dovedností (mezi něž patří řídící a počítačové vědy, elektronika, mechanika), který umožňuje koncipovat a navrho ...

Čtěte více

Mistr v oblasti energetiky a solárních budovách

Université Savoie Mont Blanc
Magistr
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Mistr v oblasti energetiky a solárních budovách vlaky vědce schopné řešit složité problémy týkající se řízení, návrh a optimalizaci více vstupních technologických systémů a ro ...

Čtěte více