MASTERSTUDIES

Magisterské studium Boulogne-Billancourt. Více informací a kontakty na magisterské studium v Boulogne-Billancourt.

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Užité umění jsou nezbytné k tomu, aby příjemné návrhy ve všech oblastech života. Bez nich by byl svět neuvěřitelně nudný. Mistr ve škole uměleckoprůmyslové vám dává hlubší porozumění využití umění v těchto praktických oblastech.

Francie je v současné době patří mezi 20 zemí s nejlepšími výsledky z hlediska ekonomiky kvůli jejich vynikající výsledky orientované vysokoškolské vzdělávání. Většina kurzů na vysokých školách jsou nabízeny ve francouzském jazyce. Francie má 60 veřejných a 100 soukromých vysokých škol.

Magisterské studium Boulogne-Billancourt. Informace o magisterském studiu Boulogne-Billancourt. Ušetřete čas a kontaktujte školu Boulogne-Billancourt přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Magisterský titul v oblasti udržitelného rozvoje a životního prostředí

ESI Business School
Magistr
Zář 2021
<
Denní studium
<
2 roky
Francouzština
Kampus

ESI Business School , School of Commerce and Sustainable Development, umožňuje svým studentům pokračovat ve výcviku v magisterském studiu v oboru Green, Social & Digital M ...

Čtěte více

Magistr v umělé inteligenci a managementu

IA School
Magistr
01 Zář 2021
<
Denní studium
<
2 roky
31 Srp 2021
Francouzština
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Magisterský program v oboru umělé inteligence a řízení je dvouletý program a jeho cílem je umožnit studentům upevnit své manažerské a technické znalosti v AI. Studentům jsou n ...

Čtěte více