MASTERSTUDIES

Magisterské studium Amiens. Více informací a kontakty na magisterské studium v Amiens.

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Užité umění jsou nezbytné k tomu, aby příjemné návrhy ve všech oblastech života. Bez nich by byl svět neuvěřitelně nudný. Mistr ve škole uměleckoprůmyslové vám dává hlubší porozumění využití umění v těchto praktických oblastech.

Francie je v současné době patří mezi 20 zemí s nejlepšími výsledky z hlediska ekonomiky kvůli jejich vynikající výsledky orientované vysokoškolské vzdělávání. Většina kurzů na vysokých školách jsou nabízeny ve francouzském jazyce. Francie má 60 veřejných a 100 soukromých vysokých škol.

Jako město-obec v severní Francii Amiens má populaci více než 100.000 lidí. Město je doma k univerzitě Picardie a několik dalších škol a institucí vyššího vzdělávání.

Magisterské studium Amiens. Informace o magisterském studiu Amiens. Ušetřete čas a kontaktujte školu Amiens přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Magisterský titul z Mezinárodního operačního řízení

ESC Amiens School of Management
Magistr
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Francouzština
Kampus

Cílem Programu řízení operačního řízení podniku je vyškolit generálního manažera v oblasti řízení podniku se silnou specializací v následujících oblastech: Finance, Lidské zdr ...

Čtěte více