MASTERSTUDIES

Magisterské studium Štrasburk. Více informací a kontakty na magisterské studium v Štrasburk.

Štrasburk, Francie je kosmopolitní město, které přitahuje zahraniční studenty z celého světa, což přispívá k velkému počtu žáků. Je to intelektuální a kulturní centrum a také domov pro Evropskému parlamentu, Radě Evropy a Evropského soudu pro lidská práva. Studenti se snaží o mistra ve Štrasburku mít žádný nedostatek věcí vidět, dělat a prozkoumat.

Mistr v programech ve Štrasburku jsou vynikající v kvalitě s high-tech zařízení a profesionální a odborné schopnosti. Je zde mnoho příležitostí pro Mistra ve Štrasburku v mnoha různých oblastech, včetně obchodní a evropských studií. Existují také možnosti pro mistra u studentů ve Štrasburku k profesnímu rozvoji a budování silné sítě, které poskytují konkurenční výhodu na trhu práce po absolvování studia.

Chcete-li se dozvědět více o možnostech Mistra ve Štrasburku, podívejte se prostřednictvím programů níže můžete najít míru!

nalezené výsledky Filter

Master CAWEB - Vícejazyčná webová komunikace

University of Strasbourg
Magistr
Magistr
Zář 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Online forma

Magisterský titul CAWEB poskytuje výuku v oblasti tvorby a správy webových stránek, jakož i lokalizace a je nabízen jako program na univerzitě ve francouzštině a jako online p ...

Čtěte více

Magistr z Technické komunikace a lokalizace (TCLoc)

University of Strasbourg
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
12&nbsp;-&nbsp;24 měsíce
Angličtina
Online forma

Magisterský program v technické komunikaci a lokalizaci (TCLoc) je flexibilní, kariérně orientovaný a akreditovaný online magisterský studijní program, který je vyučován výhra ...

Čtěte více