MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Firemní komunikace v Afrika tady!

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Korporátní komunikace se dívá na interakce mezi více odděleními a mezi více podniky. Tento druh komunikace může být písemná, ústní nebo neverbální. Studium tohoto předmětu může vést ke kariéře v oblasti lidských zdrojů nebo public relations.

Africká vzdělávací dobrodružství může být vzrušující, neboť kontinent 's bohatého dědictví je tak zásadní pro kulturu. Afričané legendární pohostinnost přivítat s cizími lidmi a jeho multietnické měst tak vzrušující, s jeho africké hudby, tance a umění, tradiční i moderní, představují zcela jiné světy aplikace a radosti, a tam je pár zážitků estetických, ať jste kdekoli porovnat a kontrast s barvou, krouživým pohybem, vůně a zvuky africké trhu.

Firemní komunikace v Afrika. Získejte všechny informace o Firemní komunikace a obraťte se na školu přímo v Afrika!

2 Výsledky v Firemní komunikace, Afrika Filter

Master ve firemní komunikaci

East London University
Magistr
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Tento postgraduální magisterský program vás připraví na rozsáhlou oblast komunikace. Master of Communications zkoumá efektivní a neúčinnou komunikaci a odborníky, kteří ji pou ...

Čtěte více

Ma V Oblasti Firemní Komunikace (Výzkum)

University of Johannesburg
MA
Led 2021
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Tento program je navržen tak, aby usnadnil zvládnutí složité a specializované oblasti znalostí v rámci disciplíny firemní komunikace. Tato kvalifikace je zaměřena na rozvoj ko ...

Čtěte více