close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Finance v Německo - Siegen - Zde naleznete magisterské studium Finance v Německo - Siegen

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Va… Čtěte více

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Finance je zabývající se správou peněz disciplína a zahrnuje osobní, firemní a veřejné finance. Ačkoli obvykle spojené s řízením aktiv a dluhů v oblasti investičního bankovnictví, financí zahrnuje i další obory, jako je účetnictví a plánování důchodu.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Nalezeno v okrese Siegen-Wittgenstein, je město Siegen, který je domovem pro více než 100.000 obyvatel. S několika škol v rámci svých hranic, to je hlavní vzdělávací centrum hostí University ústředí Siegen.

Magisterské studium Finance v Německo - Siegen - Veškeré informace o magisterském studiu Finance v Německo - Siegen Ušetřete čas a kontaktujte školu v Německo - Siegen zde!

Méně
Související studijní obory
arrow_drop_up arrow_drop_down
format_list_bulleted Filtry
Universitat Siegen
Siegen, Německo

Magisterský titul v oboru „Controlling a řízení rizik“ vás připraví na vstup do financí a řízení rizik, stejně jako do státní pokladny nebo controllingu. Oblasti použití najde ... +

Magisterský titul v oboru „Controlling a řízení rizik“ vás připraví na vstup do financí a řízení rizik, stejně jako do státní pokladny nebo controllingu. Oblasti použití najdete ve společnostech, bankách a poradenském managementu. Popis práce určuje velká data, kybernetická rizika, technologie FinTech a stále přísnější regulační požadavky. Zvyšující se volatilita na trzích, ale také záporné úrokové sazby představují rostoucí výzvu pro správce, pokladníky a manažery rizik, jejichž oblasti činnosti se stále více přibližují. Magisterský titul v oboru „Controlling a řízení rizik“ reaguje na tyto měnící se požadavky na trhu práce a nabízí studentům přizpůsobitelný profil složený z pěti modulů řízení a pěti řízení rizik. -
Magistr
Němec
Říj 2021
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory