$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Finance v Španělsko - Bilbao - Zde naleznete magisterské studium Finance v Španělsko - Bilbao

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Va… Čtěte více

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Pole financí lze rozdělit do osobního, veřejné a podnikové finance. Každé podpole se zaměřuje na správu aktiv a dluhů, často se zaměřil na investiční bankovnictví. Studenti financí mohou ponechat své vzdělání obecně, nebo se specializují na konkrétní oblasti, jako je účetnictví nebo firemní finance.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Bilbao město je hlavním městem provincie zálivu, Španělsko. To má historii, která sahá až do 14. století. Bilbao má více než 1 milion obyvatel. Město má dvě vysoké školy - univerzita Deusto a univerzity v Baskicku.

Magisterské studium Finance v Španělsko - Bilbao - Veškeré informace o magisterském studiu Finance v Španělsko - Bilbao Ušetřete čas a kontaktujte školu v Španělsko - Bilbao zde!

Méně
Další informace o studiu ve Španělsku
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
University of Castilla La Mancha
Bilbao, Španělsko +2 Více

Meziuniverzitní magisterské studium organizované společně s Univerzitou Castilla-La Mancha, Univerzitou Complutense v Madridu, Univerzitou v Baskicku a Univerzitou ve Valencii ... +

Meziuniverzitní magisterské studium organizované společně s Univerzitou Castilla-La Mancha, Univerzitou Complutense v Madridu, Univerzitou v Baskicku a Univerzitou ve Valencii, která získala „zmínku o kvalitě“ ve všech výzvách ministerstva školství . -
Magistr
Denní studium
2 roky
španělština
Zář 2022
Kampus