$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Finanční analýza Newport News

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.   Studenti, kteří studují finanční analýzy zkoumat životaschopnost, stabilitu a ziskovost podnikání, projektu nebo podniku. Informace jsou sbíral z účetních výkazů a… Čtěte více

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

Studenti, kteří studují finanční analýzy zkoumat životaschopnost, stabilitu a ziskovost podnikání, projektu nebo podniku. Informace jsou sbíral z účetních výkazů a dalších klíčových zpráv pro měření finanční zdraví společnosti.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

"Newport News je nezávislé město se nachází na ústí řeky James. Město je pojmenováno po člověku Newce. Spolu s místními studenty velký počet studia dojíždějící studenty ve vysokoškolských institucí ve městě.

Finanční analýza Newport News. Získejte všechny informace o mistra v Finanční analýza a obraťte se na školu v Newport News přímo!

Méně
Další informace o studiu v USA
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Christopher Newport University
Newport News, Spojené státy americké

Náš program MFinA vám dává vyšší platy a rychlejší postup v následujících oblastech: Investiční firmy Firmy zabývající se správou majetku Finanční instituce Firmy CPA Korporát ... +

Náš program MFinA vám dává vyšší platy a rychlejší postup v následujících oblastech: Investiční firmy Firmy zabývající se správou majetku Finanční instituce Firmy CPA Korporátní účetní a finanční oddělení Další obchodní podniky Za jediný krátký rok zvládnete prostřednictvím našeho inovativního jádra řadu technických a měkkých dovedností osnovy. Budete integrovat analytiku dat do finančního rozhodování a auditu, pochopíte nejnovější pokroky v oblasti správy portfolia a analýzy finančních výkazů a budete připraveni na neustále se měnící regulační a profesionální prostředí. Chcete-li úspěšně dokončit program MFinA, musíte absolvovat 30 hodin kurzu (včetně vyvrcholení) s celkovým GPA 3,0 a ne více než dvěma stupni C. -
Magistr
Angličtina
Zář 2022