MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Filmová a televizní režie Španělsko zde!

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Filmová a televizní režie v Španělsko. Získejte všechny informace o Filmová a televizní režie a obraťte se na školu přímo zde.

2 Výsledky v Filmová a televizní režie, Španělsko Filter

Mistr v kinematografickém směru

ESCAC - Escuela superior de Cinema y Audivisuales de catalunya
Magistr
28 Zář 2020
<
Denní studium
<
9 měsíce
španělština
Kampus

Master in Cinematographic Direction vám nabízí umělecké a technické znalosti kinematografického směru nezbytné pro jakékoli audiovizuální dílo.

Čtěte více

Mistr ve filmu Směr a produkce

CEV - Escuela Superior de Comunicación, Imagen y Sonido
Magistr
<
Denní studium
<
1200 hodiny
španělština
Kampus

Master in Cinema Management and Production je příležitost učit se v jedinečném prostředí založeném na dynamickém a participativním pracovním prostoru, který vás přiblíží metod ...

Čtěte více