MASTERSTUDIES

Magisterské studium Film v Francie - Paříž - Zde naleznete magisterské studium Film v Francie - Paříž

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Studium filmu vyžaduje pečlivé analýzy širokou škálu filmů, filmů, a pomocné práce. Studenti se mohou naučit hodně o této moderní umělecké médium, stejně jako o vyprávění a design.

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

Paříž je nejlidnatější město ve Francii a jeho hlavní město. Má více než 2 miliony obyvatel. To hraje hostitele pro vedoucích center učení a umění v evropském regionu. Být doma s nejvyšším počtem vysokoškolsky vzdělaných osob, Paříž má několik prestižních univerzit ve Francii.

Magisterské studium Film v Francie - Paříž - Veškeré informace o magisterském studiu Film v Francie - Paříž Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie - Paříž zde!

2 Výsledky v Film, Paříž Filter

MFA v kinematografie

EICAR
Magistr
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

EICAR, jediná filmová škola v kontinentální Evropě s jazykovou osnov anglické, nabízí dvouletou Master of programu výtvarné umění ve filmu s 5 Majors - režie, scénáristika, ka ...

Čtěte více

Mistr Umění V Módní Film & Fotografie

Paris College Of Art
MA
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Master of Arts (MA) v oboru módního filmu a fotografie je jednoletý program Fotografování se zvláštním zaměřením na módu, zaměřený na začínající fotografy se zájmem o speciali ...

Čtěte více