Kombinované magisterské studium Exekutiva v Francie - Bouches-du-Rhône - Kombinované magisterské studium Exekutiva v Francie - Bouches-du-Rhône hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Exekutiva v Francie - Bouches-du-Rhône - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Exekutiva v Francie - Bouches-du-Rhône

Exekutiva

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Výkonné programy jsou často k dispozici na středních a vyšších manažerských profesionálů jako avenue rozvíjet svou kariéru a zlepšit jejich účinnost jako vůdce. Tyto kurzy často zahrnují kondenzované verze složitých tématech, jako jsou ekonomie, mezinárodního práva a etiky podnikání.

Francie, oficiálně Francouzská republika je unitární semi-prezidentská republika leží převážně v západní Evropě, s několika zámořských regionů a území.

Kombinované magisterské studium Exekutiva v Francie - Bouches-du-Rhône - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Exekutiva v Francie - Bouches-du-Rhône Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie - Bouches-du-Rhône zde!

Čtěte více

Magistr V Obecných Rámců Pro řízení

IAE Aix Graduate School of Management
Campus forma Kombinované 9 - 24 měsíců September 2018 Francie Aix

Master MG je také v logice komplexní a soudržné nabídky školení v našem ústavu s cílem zlepšit přístup k naší MBA (plný úvazek a částečný úvazek). [+]

Mistr v General Management manažery

Globální přístup k řízení pro manažery

 

"Firmy se často hledají obecné manažery schopné, ze silného počátečního jurisdikci, režie činnost v celé jeho technické, lidské a manažerské. Za pořízení metod a technik řízení, důraz je kladen v tomto programu na adaptabilitu a otevřenost, zejména v mezinárodním kontextu. Mistr MG obnoví jeho aktivních klíčových proměnných úspěchu DESS CAAE. Uskutečňuje přímým přístupem na Master 2, to je součástí LMD, evropském modelu organizace vysokoškolského vzdělávání. Master MG je také v logice komplexní a soudržné nabídky školení v našem ústavu s cílem zlepšit přístup k naší MBA (plný úvazek a částečný úvazek). Tento mistr MG / MBA fúze se odráží také v:... [-]