Kombinované magisterské studium Exekutiva v Francie - Bouches-du-Rhône - Kombinované magisterské studium Exekutiva v Francie - Bouches-du-Rhône hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Exekutiva v Francie - Bouches-du-Rhône - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Exekutiva v Francie - Bouches-du-Rhône

Exekutiva

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

 

Mnoho střední třídy a vedoucí pracovníci zjistili, že v určitém okamžiku v jejich kariéře, oni potřebují odborné znalosti, aby se přesunout na další úroveň. Výkonné programy často mají za cíl nabídnout přístup k relevantním informacím o nezbytných pro povýšení.

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

Kombinované magisterské studium Exekutiva v Francie - Bouches-du-Rhône - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Exekutiva v Francie - Bouches-du-Rhône Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie - Bouches-du-Rhône zde!

Čtěte více

Magistr V Obecných Rámců Pro řízení

IAE Aix Graduate School of Management
Campus forma Kombinované 9 - 24 měsíců September 2018 Francie Aix

Master MG je také v logice komplexní a soudržné nabídky školení v našem ústavu s cílem zlepšit přístup k naší MBA (plný úvazek a částečný úvazek). [+]

Mistr v General Management manažery

Globální přístup k řízení pro manažery

"Firmy se často hledají obecné manažery schopné, ze silného počátečního jurisdikci, režie činnost v celé jeho technické, lidské a manažerské. Za pořízení metod a technik řízení, důraz je kladen v tomto programu na adaptabilitu a otevřenost, zejména v mezinárodním kontextu. Mistr MG obnoví jeho aktivních klíčových proměnných úspěchu DESS CAAE. Uskutečňuje přímým přístupem na Master 2, to je součástí LMD, evropském modelu organizace vysokoškolského vzdělávání. Master MG je také v logice komplexní a soudržné nabídky školení v našem ústavu s cílem zlepšit přístup k naší MBA (plný úvazek a částečný úvazek). Tento mistr MG / MBA fúze se odráží také v:... [-]