MASTERSTUDIES

Kombinované magisterské studium Etika v Spojené království - Londýn - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Etika v Spojené království - Londýn

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Filozofická studie o správné a co špatné je známý jako etika. Toto pole byl studován po tisíce let a dnes má uplatnění v celé řadě oblastí. Související témata zahrnují obchodní a hospodářské etiky.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Londýn je hlavním městem Spojeného království, nejlidnatější oblast a kde královská rodina žije. To má největší koncentraci vysokého školství v Evropě s 412.000 studentů na 43 univerzitách.

Kombinované magisterské studium Etika v Spojené království - Londýn - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Etika v Spojené království - Londýn Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Londýn zde!

1 Výsledky v Etika, Londýn Filter

Ma filosofie náboženství a etika v oblasti vzdělávání

Heythrop College - University Of London
Spojené království, Londýn
Manažerské kurzy
Září 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
Campus forma

Tento jedinečný stupeň je speciálně určen pro učitele filosofie náboženství a etiky na školách, a to zejména těch, kteří poskytují nebo chtějí dodat, je úroveň ...

Čtěte více