MASTERSTUDIES

Kombinované magisterské studium Etika v Španělsko - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Etika v Španělsko

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Jeden z nejstarších odvětví filozofie, etika zahrnuje studium hodnot, morálky a správné chování. Tento předmět má celou řadu příbuzných oborů, včetně historie, podnikání, politice a sociologie.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Kombinované magisterské studium Etika v Španělsko - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Etika v Španělsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

2 Výsledky v Etika, Španělsko Filter

Magisterský titul v oboru etiky a demokracie

Jaume I University (Universitat Jaume I)
Španělsko, Castellón de la Plana
Manažerské kurzy
Září 2020
<
Online & Campus forma
<
Denní studium
<
Kombinované
španělština
Online & Campus forma
Campus forma
Online forma

MA v oboru etiky a demokracii seznamuje studenty s interdisciplinární vzdělávání a školení v oblasti etiky a politické filosofie.

Čtěte více

Masters v odpovědné správy a udržitelného řízení organizací

CIFF Centro Internacional de Formación Financiera
Španělsko, Madrid
Manažerské kurzy
Říjen 2020
<
Kombinované
<
9 měsíce
Campus forma

Studie představené v šestém vydání modulární, flexibilní a atraktivní, aktuální a diferencovaný program fakulty složený z profesionálního / akademického mix velkým významem v ...

Čtěte více