close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kombinované studium magisterské studium Environmentální vědy v Kanada - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Environmentální vědy v Kanada

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.   Jako věd studenta v oblasti životního prostředí, člověk studuje, jak technologie dopady na životní prostředí. Kromě toho důraz je kladen na učení o tom, jak lidé o… Čtěte více

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

Jako věd studenta v oblasti životního prostředí, člověk studuje, jak technologie dopady na životní prostředí. Kromě toho důraz je kladen na učení o tom, jak lidé ovlivňují životní prostředí a jak řešit problémy a hrozby vůči životnímu prostředí v důsledku lidské činnosti.

Kanada je nejlepší země sledovat své vysokoškolské vzdělání, pokud jste osoba interaktivní. Téměř každá etnická skupina je zastoupena v Kanadě tak to 'sa multikulturní společnosti. Jazyková bariéra není problém pro zahraniční studenty jako Kanada je považována svět 's vedoucí na jazykové vzdělávání.

Kombinované studium magisterské studium Environmentální vědy v Kanada - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Environmentální vědy v Kanada. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Nipissing University
Toronto , Kanada

Nový MES / Program Nipissing University MESc nabízí studentům tituly v obou Master of environmentálních studií nebo magistra v oblasti životního prostředí.

Nový MES / Program Nipissing University MESc nabízí studentům tituly v obou Master of environmentálních studií nebo magistra v oblasti životního prostředí. -
Magistr
Denní studium
Angličtina
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde